JUICE BEAUTY EXKLUZIVNĚ V BIOSOPHY
Móda

JUICE BEAUTY EXKLUZIVNĚ V BIOSOPHY

Luxusní organická kosmetika Juice Beauty je nyní dostupná exkluzivně v Biosophy.

Biosophy je moderní beauty concept store nabízející luxusní organickou kosmetiku. Širokou škálu kosmetických produktů světových značek, které lze zakoupit ve stylovém kamenném obchodě v pražském Karlině či na e-shopu biosophy.cz, nově doplňuje světoznámá pleťová a dekorativní kosmetika Juice Beauty. Základ exkluzivních produktů z Kalifornie tvoří přírodní šťávy bohaté na rostlinné výtažky. Úspěch značky dokladuje také propojení a spolupráce s hollywoodskou herečkou Gwyneth Paltrow, která se stala tváří a kreativní ředitelkou pro dekorativní řadu. Kosmetiku Juice Beauty pokřtila během oficiálního uvedení v obchodě Biosophy herečka a vyznavačka zdravého životního stylu Kateřina Kaira Hrachovcová.    

Krása je úzce propojena se zdravím a čistotou, proto je sortiment Biosophy zaměřen výhradně na kosmetické produkty, jejichž jednotlivé komponenty jsou získávány z přírodních a čistých zdrojů a nejsou testovány na zvířatech. Výrazně je zastoupena také kosmetika veganská a bezlepková. Mezi nabízené značky patří John Masters Cosmetics, Ilia Beauty, 100% Pure, Eco by Sonya, Nobilis Tilia a exkluzivně Juice Beauty. Biosophy nabízí jak její jednotlivé řady pleťové, tak širokou škálu dekorativní kosmetiky. 

Značka Juice Beauty byla založena v roce 2005 podnikatelkou v oblasti wellness Karen Behnke s vizí vytvořit organickou a přírodní kosmetiku, která zároveň svým uživatelkám přinese luxusní zážitek. Přes pět let výzkumů ve spolupráci s týmem vědců, lékařů a mikrobiologů dalo vzniknout revolučním přípravkům. Ty vycházejí z přesvědčení zakladatelky značky, že produkty postavené na přírodním základu z organických rostlinných výtažků, bohatých na antioxidanty a vitaminy, mají na pleť z dlouhodobého hlediska lepší účinek než produkty konvenční kosmetiky. “Při hledání moderních řešení pro pleť v Juice Beauty věříme ve využívání nejlepších certifikovaných organických ingrediencí, ze kterých získáváme klinicky ověřenou pleťovou kosmetiku a make-up s rostlinnými pigmenty. Ty mají nejen úžasné účinky na pleť, ale zároveň mají pozitivní vliv na lidské zdraví a životní prostředí,“ říká Karen Behnke.

www.biosophy.cz

podobné články